изгледа

Пронајдени се 28 резултати на тема „изгледа“
Радио Милева

Како „Супер бинго“ да било вчера: Натали Грубовиќ не старее… и пред дваесет и пред десет години и денес, буквално изгледа исто! (ФОТО)

Се сеќавате ли на можеби  најпознатата ТВ водителка на игри на среќа, некогашната македонска манекенка и модел Наталија Грубовиќ. Се...
Радио Милева

Ова преслатко девојче денес е „кралица на силикони“ во Србија: Ќе погодите ли која старлета е на фотографијата? (фото)

Таа не крие дека за својот физички изглед е задолжен пластичен хируриг, а не ни крие ниту колку пари потрошила за пластични операции. Старлетата...
Радио Милева

Ни малку не личат: Вака изгледа постарата сестрата на Џенифер Лопез која не се појавува во јавност (фото)

Џенифер Лопез ја има постарата сестра Лесли, која ретко ја покажува во јавност и која работи како професор по музика во Бронкс, Њујорк. Имено,...
Радио Милева

Тамара Тодевска никогаш поженствена: Македонската пејачка во новата модна комбинација изгледа како милион долари (фото)

Македонската пејачка Тамара Тодевска важи за еден од најдобрите вокали на музичка сцена, но и еден од најактивните корисници на социјалните...
Радио Милева

Важи за една од најпознатите пејачки во „Ѕвездите на Гранд“, а вака изгледаше пред 15 години – ќе погодите ли која пејачка е на фотографијата? (фото)

4 пати се натпреваруваше во музичкото шоу. Александра Младеновиќ уште од дете сакала да биде пејачка, што и се исполни, а за тоа сведочат...
Радио Милева

Нема да ја препознаете: Пејачката Оља Карлеуша се повлече од јавноста и денес изгледа поразично, а еве со што се занимава

Пејачката Оља Карлеуша на јавноста и стана позната по песните „Жене лавице“ и „Брусхалтер“ во текот на 2000 година. Меѓутоа, последните...
Радио Милева

„Опасен фраер“: Ристе Ристески по долго време се огласи на социјалните мрежи – еве како изгледа македонскиот победник на „Ѕвездите на Гранд“ (фото)

Maкедонскиот пејач Ристе Ристески на публиката е познат по неговото учество во регионалното музичко шоу „Ѕвездите на Гранд“. Имено,...
Радио Милева

Колешките ја опсипаа со коментари: ТВ водителката Елена Стојановска покажа дека е ултра згодна во бикини на плажа

Летните одмори се во полн ек, а веќе уште од средината на мај познатите ја отворија летната сезона, па го распослаа својот сексапил во...
Радио Милева

Евгенија – сопругата на познатиот инфектолог Вело Марковски, по породувањето блеска: „Најголемата авантура што можете да ја доживеете е да го живеете животот од вашите соништа“!

Сопругата на познатиот инфектолог Вело Марковски, Евгенија Николовска Марковска на првиот ден од новата 2021 се породи по втор пат и на...
Радио Милева

Последната мисица на Југославија се уништи со пластичните опрации: Oткако се омажи со бизнисмен од Канада, се повлече од јавност, а еве како изгледа денес!

Последна Мисица на Југославија беше Славица Трипуновиќ, која подоцна започна да се занимава со  музика под уметничкото име Дијана,...
Радио Милева

Папараците ја уловија Богдана Ражнатовиќ во секојдневно издание: Вака изгледа во петиот месец од бремноста

Снаата на Цеца Ражнатвоиќ  и сопругата на Вељко, Богдана Ражнатовиќ е во петиот месец од бременоста и е активна трудница. Бременоста...