. ист

Пронајдени се 3 резултати на тема „. ист“
Радио Милева

На македонската манекенка и српската пејачка им се поклопи вкусот, ама кој е посекси: Карлеуша во „зебра“ или Луческа под тушот? (ФОТО+ВИДЕО)

Македонската манекенка и топ модел Виолета Луческа откако оддамна не е така агресивно експонирана  во јавноста како до пред неколку...
Радио Милева

Карлеуша ја ископира Прија: Пејачките во исти фустани, фановите со препукување, на која подобро и стои? (ФОТО)

Пејачката Александра Пријовиќ неодамна го објави својот видеозапис за нејзината нова песна „Легитимно“, каде за прв пат откако е во...