исчезна

Пронајдени се 8 резултати на тема „исчезна“
Радио Милева

Милан Станковиќ ја извиси Милица Тодоровиќ: Требаа да снимаат дует, таа ја плати 10.000 евра песната, а тој исчезна и ја остави колешката… „со прстот в уста“!

На Милица Тодоровиќ неодамна и беше понудена песна за дует што ја воодушеви штом го слушна почетокот. Таа веднаш рече: „Тоа е тоа! Купено!...
Радио Милева

Сите знаат каде е Боки 13, ама знае ли некој каде му е најверниот другар: Каде исчезна Сергеј Варошлија? (ФОТО)

Се знаат оддамна, ама последниве година ипол -две, беа неразделни. Како грнче и капаче, како петок и сабота… Беа како како „г*з и гаќи“...