Ирина Шајк

Пронајдени се 57 резултати на тема „Ирина Шајк“
Радио Милева

Нов пар во светот на познатите: Ирина Шајк преноќи кај Том Брејди и утрото си замина во истата облека (фото)

Живата легенда на американскиот фудбал и една од најубавите жени на светот ја поминале ноќта заедно, тврдат од „NY Post“, кои воедно објавиле...
Радио Милева

Необично здолниште и лице речиси без шминка: Дали ова беше вистинскиот моден избор на Ирина Шајк за црвениот килим во Кан (фото)

Ирина Шаек се погрижи сите погледи да бидат вперени кон неа на црвениот килим на Канскиот филмски фестивал појавувајќи се во кожен горен...
Радио Милева

Нереално згодна: Славната манекенка Ирина Шајк со новите фотографии во бикини го запали Инстаграм (фото)

Ирина Шајк сподели неколку фотографии во костим за капење на Инстаграм и се пофали со неверојатниот изглед и извајаните стомачни мускули. Манекенката...
Радио Милева

Се бореше со зависност, а потоа сврте нов лист! Бредли Купер откри: Ниту една девојка не сакаше ни да ме погледне!

Во еден подкаст, актерот Бредли Купер зборуваше за своите пороци, односно за зависноста од алкохол и дрога. Поради зависноста добил...
Радио Милева

Падна помирување?Бредли Купер и Ирина Шајк со една фотографија ги подгреа шпекулациите дека повторно се заедно

Манекенката Ирина Шајк и актерот Бредли Купер се фотографирани како заедно шетаат низ улиците на Њујорк. Во таа прилика тие изгледаа...
Живот и Стил

Дава неверојатни резултати, а нема да ве чини ништо: Трикот на Ирина Шајк за беспрекорен тен мора да го испробате!

Таа го освои светот со својот природен изглед и рафинирано чувство за мода, а ако се прашувате како успева да го направи тенот да изгледа...
Радио Милева

Фановите ја „распнаа“ Ирина Шајк поради фотографии во бикини: „Изгледа како тетка ми, толку пари и тренинзи, a има целулит“

Познатата руска манекенка Ирина Шајк овие денови не ја гледаме  на папарацо фотографии од Њујорк или дека се шета со нејзината ќерка...
Радио Милева

Откако Ирина Шајк и Бредли Купер беа уловени заедно и започна да се “шушка“ дека се смириле, се огласи моделот и откри во какви се односи

Иако Ирина Шајк и Бредли Купер раскинаа во 2019 година, парот често е заедно, а најмногу внимание привлече нивната последна средба поради...