Ирина Шајк

Пронајдени се 31 резултати на тема „Ирина Шајк“
Радио Милева

Ирина Шајк првпат по раскинувањето со Бредли Купер проговори за нивниот однос: „Тешко е да се биде самохран родител“

Руската манекенка Ирина Шајк првпат по раскинувањето со Бредли Купер проговори за нивниот однос. Моделот во едно интервју откри како...
Радио Милева

Ирина Шајк „процвета“ по разделбата со Бредли Купер: Стегната во златен корсет ги распамети мажите (фото)

Ирина Шајк (33) дополнително „процвета“ откако ја прекина четиригодишната врска со актерот Бредли Купер (44), со кого ја има ќеркта Леа...
Радио Милева

Еве од кого ја наследила убавината: По бурниот период со Бредли Купер, Ирина Шајк на одмор со мајка си (фото)

Руската манекенка Ирина Шајк остави тежок период поради раскинувањето со холивудскиот актер Бредли Купер и повторно ужива во секојдневните...
Радио Милева

Ирина Шајк ја прогласија за најдобар модел на бикини, а од цифрата која ja заработува по објава ќе ви се заврти во глава

Иако неодамна ја раскина врската со Бредли Купер, Ирина Шајк има причина за славење, односно ја прогласија за најдобар модел на бикини...
Радио Милева

Дефинитивно е крај? Овие фотографии уште повеќе ги зголемија гласините дека Ирина Шајк и Бредли Купер не се заедно

Деновиве медиумите шпекулираат за разделабата меѓу Ирина Шајк и Бредли Купер. Американските медиуми пренесуваат дека Ирина заедно...