инди

Пронајдени се 13 резултати на тема „инди“
Радио Милева

Пејачката Инди излезе од болница и ја сподели првата фотографија од дома: „Битката заврши… преживеав, но доживотно ќе морам да примам инјекции“ (ФОТО)

„Единствено што ме радува е што ја напуштив болницата после толку долго време и можам да кажам дека моето здравје е сега стабилно“...
Радио Милева

Инди се избезуми на настап на свадба: Гостин почна да пука со пиштол, а нејзината рееакција стана хит (видео)

Популарната пејачка Индира Арадиновиќ Инди (33) пееше на приватна прослава, а кога се случи непредвидената ситуација, реакцијата на пејачката...