иле спасев

Пронајдени се 22 резултати на тема „иле спасев“
Промотер

Мартинијан Кириловски добро знае дека кармата наплаќа се’, секоја грешка и грев во – „Крал и слуга“ (ВИДЕО)

Мартинијан Кириловски го објави видеозаписот за својата најнова песна „Крал и слуга“. Прекрасната мелодија ја слушнавме на годинешниот...
Промотер

Митевски и Дац со макфестовската песна се обидоа да се врати она наше време, а и тебе – „Ѓавол да те земе“ (ВИДЕО)

Минатиот викенд во Штип се одржа 35-то издание на фестивалот на забавни мелодии „Макфест 2020“, а помеѓу учесниците беа и  дуото Драган...