гвинет палтроу

Пронајдени се 9 резултати на тема „гвинет палтроу“
Радио Милева

Ќерката на позната актерка порасна во вистинска убавица: Наследничката на Гвинет Палтроу е копија на актерката (фото)

Гвинет Палтроу неодамна на социјалните мрежи објави фотографија од нејзината ќерка Епл која наполни 17 години, а нејзините фанови се...
Радио Милева

Гвинет Палтроу по повод 48 роденден се соблече гола и позираше во дворот, а реагираше и нејзината ќерка (фото)

Актерката Гвинет Палтроу го прослави својот 48 роденден гола! Поранешната девојка на Бред Пит, односно сопругата на Крис Мартин од групата...
Радио Милева

Сега цел свет знае како мириса интимата на Гвинет Палтроу: Свеќата на актерката веќе е распродадена (фото)

Холивудската актерка Гвинет Полтроу дошла до бизарна идеја да продава свеќа која има мирис како нејзината вагина. Неодамна на нејзиниот...
Радио Милева

Ослабете 10 килограми со диетата на Гвинет Палтроу: Дочекајте ја Новата година како холивудските ѕвезди

До најлудата ноќ има уште помалку од еден месец, а тоа ќе биде доволно за да ја доведете вашата линија до совршенство. Со режимот на исхрана...