градски парк

Пронајдени се 13 резултати на тема „градски парк“
Радио Милева

Никола Наумоски екс шеф на кабинетот на Шилегов, им се потсмеваше на скопската градоначалничка Арсовска и Перо-Камиказа, па овој го испрати на „едно место“: „Тоалети пред се’ – биди така“! (ФОТО)

Никола Наумоски, познат како „дете на шарените“ во служба на „комуњарите“, братучед на Радмила Шеќеринска и екс шеф на кабинетот на...
Радио Милева

Водителките Александра Илиевска и Цеце Трајковска на прошетка со бебињата во градски парк – новопечените мајки блескаат по породувањето (фото)

Водителката Алкесандра Илиевска која на публиката и е позната по кулинарското шоу „Брза кујна“, се породи кон крајот на месец јануари...
Радио Милева

Александра Илиевска на прошетка со ќерката низ градски парк – еве како изгледа месец ипол по породувањето (фото)

Водителката на „Брза кујна“, Александра Илиевска се породи пред месец ипол односно на 23.01.2021. Александра и сопругот Александар за првпат...
Радио Милева

Јака женска и во спортско издание: Каролина Гочева беше магнет за погледи возејќи велосипед низ Градски парк (фото)

Македонското девојче Каролина Гочева се врати од брачниот октомвриски одмор на море во Турција каде заедно со сопругот Михаил беа да...
Радио Милева

Лила во градски парк се појави во издание како од „небо падната“: „Луѓето ме гледаа ко вонземјанин“ (фото)

Лила Филиповска каде и да се појави, независно дали е во некое несекојдневно издание, таа секогаш го привлекува вниманието на јавноста. Ќе...