горд

Пронајдени се 6 резултати на тема „горд“
Радио Милева

Сестрата на Стефан Лазаров доби улога во турска серија: Марија е убавица со стил налик на султан Хурем и сексапил што го одзема здивот, а сонот го прави бурен (ФОТО+ВИДЕО)

Најпопуларниот македонски јутјубер, Стефан Лазаров е познат по своите „жешки муабети“ со познатите личности. Но тој неретко знае да...
Радио Милева

Тој важи за голем шармер, ама трите ќерки на Ацо Пејовиќ на кои е посебно горд, се вистински убавици за на насловница (ФОТО)

Вашите ќерки Магдалена и Марија се веќе свои личности бидејќи пораснаа, но Ива е сè уште девојче. Дали сте пробале нешто со неа поинаку...
Радио Милева

Како водителот Стефан Лазаров за само 90 дена од „чкембар што вози во лер“ се направи вистински „ѕвер“: „Дали сум нормален“? (ФОТО+ВИДЕО)

За него велат дека е момчето кое за кратко време ги освои симпатиите на гледачите на прва. И додека беше на ТВ како водител во  некои...