гастоз

Пронајдени се 12 резултати на тема „гастоз“
Радио Милева

За малку трагедија во реалното шоу „Парови“: Со главата во шипка и… Гастоз падна како покосен (ВИДЕО)

Недела навечер е резервирана за излегување од вилата на реалното шоу „Парови“.Овој пат загрозени„да летнат“  беа следните натпреварувачи:...
Радио Милева

Вирусот го добила од Гастоз: Луна проговори за здравјето, а Анабела истакна – „Од тој вирус се добива рак“ (видео)

„Го доби ли тој вирус од Гастос, бидејќи го има и тој?“ – беше прашањето за Луна Ѓогани за време на емисијата „Прашања на гледачите“. Не!...
Радио Милева

Гастоз доби непристојно прашање од своја обожавателка: „Колкав ти е ?“ – го праша таа, а еве што тој и одговори (ФОТО)

Ненад Синѓелиќ ( порано Маринковиќ)  – Гастоз, победникот на реалното шоу „Парови“ повеќе од два месеци ужива во Тајланд, каде тргна...
Радио Милева

Бившата на Даниел е турбо: Кристина го „испрати“ Гастоз во „Парови“, па му се врати на Ален Хасановиќ преку кој ќе прави кариера (ФОТО)

Кристина Димитриевска по секоја цена е решена да стане ѕвезда… Затоа и турбо работи на себе и својата кариера. Откако ја сними првата...