г точка

Пронајдени се 8 резултати на тема „г точка“
Љубов и Секс

Заборавете на Г точката, ова е единственото место на телото кое ја гарантира кулуминацијата на жената, а еве како да го најдете!

Многу мажи не знаат точно каде е оваа точка Бидејќи на мажите им е многу полесно да доживеат оргазам за време на класичен секс со пенетрација,...