фудбалери

Пронајдени се 6 резултати на тема „фудбалери“
Промотер

ДНК со дел од македонската естрада, фудбалерите и останати спортисти во новата навивачка химна – „Македонија на Европско“ (ВИДЕО)

Македонија доби уште една навивачка химна. Дел од македонската естрада одново се сплоти и заедно со фудбалските репрезентативци и останатите...
Радио Милева

Панчо исто како Тамара, со важна тетоважа, само на различно место и од различна причина – многу посилна! (ФОТО)

Македонија на Европско, фудбалерите на  ЕУРО 2021… Историски успех, за прв пат нашата А селекција е на завршницата на едно големо контионентално...
Радио Милева

Заради Ванда, Мауро Икарди си го расипа пријателството со најдобриот другар од аргентинската репрезентација и му го растури бракот (ФОТО)

Ванда Икарди,  сексапилната сопруга на аргентинската фудбалска ѕвезда Мауро Икарди, важи за најпознатата прељубница во светот. Расната...