фотошоп

Пронајдени се 20 резултати на тема „фотошоп“
Радио Милева

Андреа е бугарската Карлеуша: Подготвена на секаква вулгарност заради популарност, без грам срам го покажа „најмилото на телото“ (ФОТО)

Андреа веќе не знае што да прави со себе од здодевност, па прави се’ и сешто заради популарност! Нешто налик на српска поп-фолк „скандал...
Радио Милева

Бугарската пејачка се појави во живо во „Големиот Брат“, а хејтерите ја исплукаа: „Андреа, си го заборавила фотошопот дома!“ (ФОТО)

Фолк пејачката Андреа направи уште еден обид да се заштити себеси од цунамито навредливи коментари  што ја поплави откако учествуваше...
Радио Милева

„Бриши го ова, многу лош фотошоп“: Катарина Грујиќ поради овие фотографии на удар од жестоки критики (фото)

Пејачката Катарина Грујиќ објави фотографија во костим за капење од Будва и коментарите „почнаа“. Вака изгледаат фотографиите кои...
Радио Милева

(ФОТО) Ја критикуваа Мелита дека ги зголемила градите со фотошоп, но со оваа фотографија таа им покажа дека ниту бикинито не и ги собира!

Веќе неколку години некогашната ТВ водителка Мелита Ракиќевиќ е мета на критика во домашните медиуми дека на своите фотографии и повеќе...
Радио Милева

Едната го искриви океанот, другата остана без пола нога: Познати Србинки во неуспешни обиди со фотошоп! (ФОТО)

Познатите Србинки и оние кои се трудат да станат, често се заигруваат во програмите за обработување на фотографии. И додека некои успешно...