фотошоп

Пронајдени се 66 резултати на тема „фотошоп“
Радио Милева

„Порцелански кукли“: Александра Суботиќ претера со фотошоп, го „испегла“ нејзиното лице но и она на невенчаниот сопруг (фото)

Старлетата Александра Суботиќ често е на „тапет“ поради фотошопираните слики што ги објавува на мрежите, а со последната објава предизвика...
Радио Милева

„Таа е целосно деформирана“: Фотографиите на Мадон без филтри и фотошоп го обиколија светот, а фановите останаа шокирани од изгледот на пејачката (фото)

Кралицата на Поп музиката предизвика бројни спротивставени реакции за естетските корекции што ги претрпе. Мадона често објавува нови...
Радио Милева

„Жената е најголемиот непријател на жената, но…“ Сека Алексиќ директно одговори на непримерниот коментар на Твитер (видео)

Пејачката Сека Алексиќ е многу активна на социјалната мрежа Твитер и често одговара на пораките на своите фанови, но знае и како да „пукне“...
Радио Милева

Нивес Целзиус на Инстаграм осамна како од мајка родена: „Пиштол гола“ селфи поза пред огледало, за која пејачката докажа дека е монтажа… но и кривично дело (ФОТО)

Една од најатрактивните Хрватки, пејачката, актерка и модел Нивес Целзијус, знае често да предизвикува хаос во главите на мажите со...
Радио Милева

Ги нарекуваат кралици на фотошопот, а вака изгледаат во реалноста: Погледнете ги ријалити ѕвездите Маја и Алекс во природно издание (фото)

Често можевме да читаме коментари под објавите на познатите старлети дека и покрај толку естетски корекции, тие се уште не се задоволни...
Радио Милева

Ги средува фотографиите наместо изгледот: Теодора Џехверовиќ провокативните изданија ги шминка со оваа алатка (фото) 

Теодора Џехверовиќ уште еднаш се најде во центарот на вниманието поради видеото кое го објави и на кое јасно се гледа дека користи фотошоп. Атрактивната...
Радио Милева

Старлетата е чудно градена или претерано надградена: Сораја повторно се заиграла со фотошопот или градите и се навистина двојно поголеми од главата? (ФОТО)

Старлетата Сораја Вучелиќ не престанува да излегува за да се забавува по кафулињата и ноќните клубови иако се породи пред само неколку...
Радио Милева

Лена Чолак и без фотошоп изгледа топ: Пејачката по чинот на снимање крај базенот ве кани на пливање… за да ви тргне денот (ВИДЕО)

Атрактивната пејачка Лена Чолак пред еден од своите настапи се сликала додека  ужива во релаксацијата во спа центарот на хотелот каде...
Радио Милева

Тешко ќе погодите која пејачка е на оваа фотографијa: Беше вистинска убавица, а сега ја обвинуваат за фотошоп и естетска корекција (фото)

Пејачката Елма Синановиќ на почетокот на кариерата изгледала сосема поинаку. Сега е препознатлива по долгата руса коса, но порано имаше...
Радио Милева

Сузана Гавазова би сакала да наликува на македонска модна фолк икона, арно ама… Пејачката ставила пирс во усните или го утнала фотошопот? (ФОТО)

Македонската фолкерка Сузана Гавазова веќе со години е една од најпопуларните пејачки. За атрактивноста, вродениот сексапил, надареноста...
Радио Милева

Елма Синановиќ ги шокираше фановите – никој не ја препозна на новата фотографија: „Не личиш на себе, што правиш?“ (фото)

Последната објава на пејачката Елма Синановиќ предизвика лавина коментари на социјалните мрежи. Имено, Елма се заигра во апликацијата...
Радио Милева

Јована Јеремиќ со една фотографија ги провоцираше сите: „Претеруваш со фотошоп, избриши ја веднаш“ (фото)

Водителката Јована Јеремиќ постојано го привлекува вниманието на јавноста, а така беше и сега кога поради фотографијата што ја објави...