емилија розман

Пронајдени се 51 резултати на тема „емилија розман“
Радио Милева

На Емилија Розман ветерот во Марбеља и направи белја: Убавото девојче „дупло голо“ под летното фустанче? (ФОТО)

Емилија Розман важи за една од најубавите Македонки. Мисица, манекенка, модел со пропорционални телесни атрибути. Атрактивна, згодна,...
Радио Милева

Емилија Розман ја надвјасаа спомени, па го одбележа денот: Три годи станаа откако набрзина се зеде, ама толку и откако експресно се разведе (ФОТО)

Емилија Розман е феномен… Дамата со неколку професии, од манекенка, мисица, модел, преку академска диплома, до сопственичка на свој...
Радио Милева

Емилија Розман има понекоја од чудните навики и особини, што ја прави само така да ви се чини: Речиси совршена или само така изгледа? (ФОТО)

Таа е позната македонска мисица, манекенка, модел со академска диплома и свој бизнис за кој диплома не треба… Убава, згодна, стројна,...
Радио Милева

„Поштарот секогаш ѕвони два пати“, а Емилија Розман за да дојде до она посакуваното кај момчето, мора „да легне“… на ѕвончето?  (ФОТО)

Здравјето на сите нас ни е на прво место секако, тоа сите добро го знаеме, ама за подобро здравје меѓу сите останати нешта велат треба...
Радио Милева

Емилија Розман сподели гола фотографија и забавна порака: Знаете ли зошто македонската убавица едвај го чека „денот на вљубените“? (ФОТО)

Македонската манекенка, мисица и модел Емилија Розман не само што е позната по својата убавина, телесениот раскош и сексапил, туку и...
Радио Милева

Госпоѓица Розмантична е прилично прагматична: Еве на што се ложат „неврзаните“ убавици како Емилија Розман (ФОТО)

Македонската мисица, модел и горда сопстевничка на цвеќарница и продавница за подароци Емилија Розман покажа дека е девојка која од...
Радио Милева

Сите зборуваат за сексот, зборува и градот и селото, но Емилија Розман, сексот малку поинаку го замислува… особено кога со некого за прв пат и се случува (ФОТО)

Жените како понежен пшол секогаш сониваат за роматика, за бајковита иднина, за совршена љубов…за принцот на белиот коњ… Само што...
Радио Милева

Емилија Розман доби „електрошок“ на своја сметка: „Сите што ме знаат, знаат дека не пцујам, ама… E*Н све да ви е*ам, кој не отвори дуќан во Арачиново, Емилија да не се викам“! (ФОТО)

Емилија Розман, на пошироката јавност позната како македонска мисица, манекенка, модел, дипломиран дефектолог на Институтот за дефектологија...
Радио Милева

Емилија Розман има своја дефиниција и единица мерка за љубов, иако дали ја применила, се’ уште не открила!? (ФОТО)

Македонската мисица, манекенка и модел Емилија Розман го живее животот по свое…   Слободна како птица, авантуристички, спротиставувајќи...
Радио Милева

Македонската мисица „изгоре“ на жешкото сонце: Емилија Розман на охридското крајбрежје во танга бикини, со тазе „жар црвено“ га*е (ФОТО)

Најжешкото годишно доба и официјално започна, иако многумина, особено дамите кои внимаваат како ќе изгледаат и облечени и откако ќе...
Радио Милева

Ако на Емилија Розман не и оди во љубовта и оди во разголувањето: Македонската мисица со нова доза провокативни фотографии – „Доста е за денес?“

Македонската мисица, манекенка и модел Емилија Розман откако се вери со момче кое го познаваше само 24 часа, па по нецели две недели наместо...
Радио Милева

Петтиот брак на пливачот „ги усвити“ социјалните мрежи: Знаете ли што им е заедничко на Александар Маленко и Емилија Розман?

Петтиот по ред брак на Александар Маленко со словенечката инструкторка по пливање и терапевт за масажа во Марибор, 42 годишната Метка...
Радио Милева

Емилија Розман се пошегува на својата сметка: „Ако некогаш ви е тешко, сетете се дека помина една година, а јас не се омажив“

Претходната година како бомба одекна веста дека македонскиот модел односно  Емилија Розман се свршила за момчето Стефан Ангеловски...