единствено чувство

Пронајдени се 3 резултати на тема „единствено чувство“
Радио Милева

На познатиот македонски камионџија и инстаграмџија Дарко Влогс ЕВН и БЕГ му се најдоа: Сметките за потпала, ефектот – за машала, а доброто гравче, надалеку се слуша… и чувствува! (ФОТО)

Старите не попусто постојано велат: Деца, чувајте ги сметките, еден ден да не ви затребаат… Оти што знаеш, во оваа „луда“ држава, сешто...
Радио Милева

Вака се буди Емилија Розман: Тазе невестата само по гаќички со единствено чувство за добро утро од спалната (ФОТО)

Македонскиот модел, мисица Емилија Розман го имаше можеби најнеобичното и најчудно стапување во брак. И секако убедливо најкусо од...