дух

Пронајдени се 7 резултати на тема „дух“
Радио Милева

Шер комуницира со духот на починатиот сопруг: „Го поместува мебелот во станот и го вклучува кристалниот лустер“

Пејачката Шер која верува дека постои живот после смртта, тврди дека духот на нејзиниот починат сопруг редовно се појавува во нејзиниот...
Радио Милева

По дневната јога кура, нова тура: Кај Станија во здравото тело влегува здрав дух, ама и… уште нешто! (ФОТО+ВИДЕО)

Реалното шоу „Задруга 2“ привршува… Се ближи неговиот крај, па за да не биде фатена на кондиција, српската старлета Станија максимално...