другар

Пронајдени се 11 резултати на тема „другар“
Радио Милева

Најдобриот другар на Дарко Лазиќ бил прво момче на п*рно актерка – еве кого заведе Хабиби од сајтот за возрасни (фото)

Инфлуенсерката Тамара Михајловиќ, позната како Хабиби, се опишува себеси како модел на „OnlyFans“, а малкумина знаат дека нејзиниот прв...
Радио Милева

Војин Ражнатовиќ, синот на Аркан од претходниот брак ги прозва брат му Вељко и неговиот другар Мирко Шијан: „Двајца другари, кој од кој поголеми папучари“

Војин Ражнатовиќ, синот на Жељко Ражнатовиќ Аркан, објави интересна „сторија“ на својот Инстаграм, а многумина се сомневаат дека во...
Радио Милева

На Ацо Пејовиќ му се случи несреќа по несреќа: Пејачот скршен од болка, ги загуби мајката и најдобриот другар и менаџер, едно по друго (ФОТО)

За пејачот Ацо Пејовиќ оваа година беше една од најтешките во неговиот живот. Тоа го потврди и при неговото гостување во ТВ емисијата...
Радио Милева

Почина продуцентот на Џала Брат: Траперот со потресен статус се прости од својот млад пријател и соработник (ФОТО)

Младиот музички продуцент Ријад Фазлиќ познат под уметничкиот прекар „Колатерал“ почина во Сараево, а неговите колеги и бројни музичари...
Радио Милева

Во новогодишен амбиент: Другарот на Дарко Лазиќ објави видео од собата на бања каде лежи пејачот (видео)

Дарко Лазиќ се опоравува по тешката сообраќајна несреќа во бањата Селтерс кај Младеновац, а еден од ретките колеги кои го посетија деновиве...