диплома

Пронајдени се 9 резултати на тема „диплома“
Радио Милева

Горд на нејзиниот успех: Ристе Ристески има две сестри, а со достигнувањата на постарата се пофали јавно (фото)

Познатиот охриѓанец, победникот од 2017 во “Ѕвездите на Гранд“, Ристе Ристески покажа дека е горд постар брат на успесите на својата...
Радио Милева

„Гранд“ ѕвездата Теа Стошевска има задница за пофалница и предница што ќе ве фрли во кома… Гради за златен медал и диплома! (ФОТО)

Атрактивната пејачка Теа Стошевска ее една д ретките природно цицлести „Гранд ѕвезди“. Природата ја обдарила со телесни атрибути...
Радио Милева

Овие балкански пејачки имаат слава, популарност, милиони… а, едвај завршиле или немаат ниту основно училиште

Естрадата со задоволство зборува за тоа колку многу бакшиш на пример, добиле на некоја забава, а кога станува збор за едукацијата и образованието,...