демет оздемир

Пронајдени се 5 резултати на тема „демет оздемир“
Лице в Лице

Болна исповед на главната хероина од „Романтичарот“ за тешкиот живот што го нема ни во турска серија: „Јас и сестра ми бевме физички злоставувани од нашиот татко!“ (фото)

Демет Оздемир е една од најозборуваните имиња во последниот период од турскиот шоуизнис. За 28-годишната актерка многу се зборува и преку...
Радио Милева

Беше Лале во „Наследници“, но сега ја гледаме како Санем во „Романтичарот“, а приватно е жешка танчарка на подиумот (видео)

Во турската комедија „Наследници“  главната улога ја има девојката по име Лале, додека во серијата „Романтичарот“ која започна да...