дадилка

Пронајдени се 14 резултати на тема „дадилка“
Радио Милева

Откако српските медиуми објавија дека Карлеуша ја навредувала дадилката на нејзините деца, пејачката објави приватни пораки со вработената (фото)

Деновиве во српски Курир.рс се појави интервју со дадилката на децата на Јелена Карлеуша во кое се пишува дека вработената кај пејачката...
Радио Милева

Во неа имаат потполна доверба: Еве кој ќе биде дадилка на синот на Александра Пријовиќ и Филип Живојиновиќ

Според прогнозите на докторите, за неполн месец Алекснадра Пријовиќ треба да се породи и на свет да го донесе својот син Александар. Неодамна,...
Радио Милева

Џорџ Клуни најави дека ќе ги покаже близнаците во емисија, па влезе „дадилката“ со количката и го направи ова!

Кога се појави во емисијата на Џим Кимел, Џорџ Клуни најави дека за прв пат во јавноста ќе ги претстави близнаците. Публиката почнала...