дадилка

Пронајдени се 30 резултати на тема „дадилка“
Радио Милева

Во новиот документарец Памела Андерсон открива: „Соседот ме силуваше на 12 годишна возраст, а дадилката ме злоставуваше!“ (видео)

Канадско-американската актерка и најпознатата Плејбој зајачица Памела Андерсон (55) откри дека се обидела да ја убие својата дадилка...
Радио Милева

Откриени детали од тестаментот на Ивана Трамп: На поранешната дадилка и го оставила кучето и стан од милион долари, а на Доналд ниту цент

Првата сопруга на поранешниот американски претседател Доналд Трамп почина во јули минатата година. Телото на Ивана Трамп беше пронајдено...
Радио Милева

Ана Николиќ се откажа од дадилките, одлучи сама да ја чува ќерката откако Раста ја навреди дека не е добра мајка (фото)

Ана Николиќ наводно ги отпуштила трите дадилки кои ја чувале нејзината ќерка Тара. Пејачката реши сама да се грижи за својата петгодишна...
Радио Милева

Каќа и Гобељ не штеделе за луксузен хотел па на одмор потрошиле 20 илјади евра, а ја прошетале и дадилката (фото)

Фудбалерот ги почестил Каќа и Катја со ексклузивен хотел во Дубаи, а за да биде таму сам со сопругата ја донел и дадилка на неговата ќерка. Годината...
Радио Милева

Јелена Бачиќ Алимпиќ откри непознати детали од животот: „Беше многу тешко, живеев во соба без прозорци“ (ФОТО)

Авторката и поранешната водителка Јелена Бачиќ Алимпиќ во нејзината животна исповед ги откри сите детали од првите денови од детството...
Радио Милева

Ана Штајдохар, пејачката од бендот во шоуто на Иван Ивановиќ ја имала најславната дадилка: Нема да ви се верува кога била мала, која и била бејбиситерка!? (ФОТО)

Ана Штајдохар можеби не е така голема пејачка ѕвезда, иако зад себе има завидна естрадна километража, а на јавноста и стана позната додека...
Радио Милева

На Прија животот и прија, а уште повеќе парите на Боба и Брена: Прво искешира 160.000 евра за нов џип, сега 10.000 за мебел, плус вработила возач, дадилка и куќна помошничка!

Дефинитивно за Александра Пријовиќ (24) нема криза! За време на корона пандемијата, кога повеќето пејачи едвај врзуваат крај со крај,...
Радио Милева

Гоца Тржан за да заработи во време на корона доби предлог да биде дадилка на синот на Миљана Кулиќ, вака реагираше на понудата

Поранешниот сопруг на Гоца Тржан, Иван Маринковиќ освен ќерката со Гоца,  го има и синот Жељко со учесничката во реалните шоуа, Миљана...