честита

Пронајдени се 4 резултати на тема „честита“
Радио Милева

Кија Коцкар „со половина уста“ и ја честиташе приновата на Луна: „И посакувам се’ најдобро, но… за повеќе, знаете кому треба да се обратите“ (ФОТО)

Пејачката и една од победничките на реалното шоу „Задруга“, Луна Ѓогани вчера, 15 јуни 2021 година се породи и на свет ја донесе ќеркичката...
Радио Милева

Цеце Георгиев си го честиташе роденденот гола в кревет: Бившата манекенка и модел и се враќа на професијата? (ФОТО)

Откако стана мајка и на свет ја донесе малечката убавица со необично име Кара Розмари, некогашната манекенка и топ модел Цеце Георгиев...
Радио Милева

Познатата светска пијанистка Лола Астанова речиси гола со „Halloween“ честитка: „Не ме нарекувај ангел!“

Познатата светска пијанистака Лола Астанова, која наскоро треба да има мини турнеја по Балканот каде ќе одржи неколку концерти во Софија,...