бредли купер

Пронајдени се 54 резултати на тема „бредли купер“
Радио Милева

Се бореше со зависност, а потоа сврте нов лист! Бредли Купер откри: Ниту една девојка не сакаше ни да ме погледне!

Во еден подкаст, актерот Бредли Купер зборуваше за своите пороци, односно за зависноста од алкохол и дрога. Поради зависноста добил...
Радио Милева

Падна помирување?Бредли Купер и Ирина Шајк со една фотографија ги подгреа шпекулациите дека повторно се заедно

Манекенката Ирина Шајк и актерот Бредли Купер се фотографирани како заедно шетаат низ улиците на Њујорк. Во таа прилика тие изгледаа...
Радио Милева

Откако Ирина Шајк и Бредли Купер беа уловени заедно и започна да се “шушка“ дека се смириле, се огласи моделот и откри во какви се односи

Иако Ирина Шајк и Бредли Купер раскинаа во 2019 година, парот често е заедно, а најмногу внимание привлече нивната последна средба поради...
Радио Милева

Ирина Шајк првпат по раскинувањето со Бредли Купер проговори за нивниот однос: „Тешко е да се биде самохран родител“

Руската манекенка Ирина Шајк првпат по раскинувањето со Бредли Купер проговори за нивниот однос. Моделот во едно интервју откри како...
Радио Милева

Лејди Гага ги остави Бредли Купер и екс-свршеникот во старата година: Новата ја славеше бакнувајќи друг маж (фото)

Пејачката Лејди Гага Новата година ја дочека во Лас Вегас, а папараците ја уловиле како на полноќ се бакнува со мистериозен маж. После...
Радио Милева

Лејди Гага и Бредли Купер во „ТЛЗП“: Ивана Петерс и Пагонис воодушевија со својата имитација на холивудските ѕвезди (видео)

Новата сезона на „Твоето лице звучи познато – алл старс“ започна во петокот каде што учесници од претходните сезони ќе имаат задача...