ботокс

Пронајдени се 10 резултати на тема „ботокс“
Радио Милева

Еве зошто Сузана Манчиќ е нумеро уно: Прва на естрадата стави силикони, вбризга ботокс, си ја „ороси“ ва*ината и правеше „руска чистка“

Иако е во седмата деценија, Сузан Манчиќ сè уште ја следи имиџот на крајно средена, уредна и педантна жена. За нешто се погрижила мајката...
Радио Милева

Шерон Стоун на свеченост се појави заедно со синот кој додека беше дете го тераше да стави ботокс – еве и зошто…

Шерон Стоун присуствуваше на една церемонија во Мадрид заедно со нејзиниот син Роуан Бронштајн, кој ги воодушеви сите присутнин колку...