бомбакис

Пронајдени се 5 резултати на тема „бомбакис“
Радио Милева

Бомбакис ја раскина свршувачката: Социјалните мрежи му ја „упропастија“ свадбата на момчето со картонски пораки? (ВИДЕО)

Кристијан Станковски или едноставно @Bombakis,  како што се потпишува, за кусо време стана вирален хит со своите довитливи написи и пароли...
Радио Милева

Бомбакис зачна тема за „лажната љубов“, Панчо-ДНК во приказната препозна колеги од македонската естрада, па „им го плесна“ на Инстаграм (ФОТО)

„Не глумете дека се сакате“! – беше една од последните испишани „картонски поенти“  на популарниот Кристијан Станковски или едноставно...
Радио Милева

Тамара повторно „ја растргнаа“: Пејачката заедно со Бомбакис „чепкаше по старите рани“, па одново го навлече гневот на нацијата (ФОТО)

Кристијан Станковски или едноставно @Bombakis,  како што се потпишува, за кусо време стана вирален хит со своите довитливи написи и пароли...