барби

Пронајдени се 6 резултати на тема „барби“
Радио Милева

Ова е најконтроверзната „Ѕвезда на Гранд“ која досега се појавила: Слободан го смени полот и денес се вика Сања! (ФОТО)

Публиката уште во 2003 година имаше можност да го запознае Слободан Катаниќ, кој стана хит по аудицијата на „Ѕвездите на Гранд“. Се претстави...
Радио Милева

Сите до неа со роденденски честитки, Карлеуша до него со скриена порака: „Мисли на мене како на барбика која никогаш нема да ја имаш, за со неа да си играш“ (ФОТО)

Русокосата скандал дама одново не седи мирна. Напротив, нов ден – нова можност за Карлеуша да си ја наполни својата душа или можеби...