асфалт

Пронајдени се 3 резултати на тема „асфалт“
Радио Милева

Пепа Димитрова со цвеќе им ги „затна дупките“ на скопскиот асфалт, ама и устата на општинската и градската власт, што се фали дека многу работи (ФОТО)

Една стара поговорка вели: „Кој по тебе со камења – ти него со леб“! Водена отприлика по поуката од оваа мудра мисла, македонската...
Радио Милева

Елена Манојловски – згодна мачка на жешкиот асфалт: Сексапилната презентерка на временската прогноза излезе во природа лично да провери каво е времето (ФОТО)

Презентерката на временската прогноза на „ТВ Телма“, Елена Манојловски е онаа на која гледачите и веруваат кога ја соопштува временската...