14 години

Пронајдени се 11 резултати на тема „14 години“
Радио Милева

Пред да стане „Гранд ѕвезда“: Александра Пријовиќ уште на 14 години пробала да се пробие под уметничко име Ани, но тогаш не успеала… (ФОТО)

Александра Пријовиќ денес е една од најпопуларните млади пејачки, но нејзиното патување кон ѕвездите воопшто не било лесно. Таа уште...
Радио Милева

Пријовиќ со отворено писмо до јавноста и фотографија од младоста реши да им ја затне устата на злобниците (ФОТО)

Со физичкиот изглед на Александра Пријoвиќ јавноста често се занимаваше. По сите шпекулации таа одлучи да стави карај на сè! Бидејќи...
Радио Милева

Ивон е ќерката на бугарската пејачка Анелија: Изгледа како старлета, а има само 14 години и желба и таа да стане пејачка (ФОТО)

По стапките на нејзината мајка, сонува да тргне и ќерката на Анелија. Ивон, наследничката на бугарската пејачка изразила желба  професионално...