Радио Милева џабе парите?

Силиконите попуштија: Задни*от на Маја Маринковиќ како да се „стопи“? (ФОТО)

Силиконите попуштија: Задни*от на Маја Маринковиќ како да се „стопи“? (ФОТО)

Маја Маринковиќ и оваа година е учесничка на реалното шоу „Задруга“, а како што се стопли времето, како и нејзините колешки и таа го облече костимот за капење и го покажа своето тело.

Меѓутоа, на социјалните мрежи луѓето веднаш почнаа да коментираат како задникот на Маја се деформирал. Едната страна на глутусите на одредени снимки изгледа поголема од другата, а исто така и формата на нејзиниот задник изгледа несоодветно, па луѓето пишуваат дека материјалот наводно мигрирал.

Да потсетиме, Маја во  изјави дека на споменатиот простор поставила 500 кубни метри материјал.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MARIJA MARINKOVIC (@majaamarinkovic)

„Платив 4.500 евра за силикон во задникот. Не сакам да зборувам за пари, но ако ме прашате мене – тоа е толку многу. Операцијата ја платив, од хонорарите од „Задруга“. Инаку, операцијата за зголемување на задникот чини околу 4.000 евра, а домашните медиуми објавија дека Маја потрошила дури 30.000 евра за пластични операции.

Ги правеше градите, устата, забите, брадата, јаготките, трепките, носот, веѓите… Најголем дел од тие пари и дал нејзиниот татко Радомир Маринковиќ Таки.

„Пред неколку години платив за нејзините гради, усни и тетоважи. Ме чинеше 10.000 евра. Убавината е скапа! Сега сама си заработува, па дала пари за операција на носот, порцелански заби кои ја чинеле цело богатство, но и се друго што сакала да промени на себе, изјави Таки.

Да потсетиме, Маја Маринковиќ се прослави по скандалите кои ги предизвика во реалното шоу „Задруга“. Таа моментално живее сама, додека детството го поминала во стан во Белград со нејзиниот татко Радомир Таки Маринковиќ.

Фото: Инстаграм/jasi_jasi_svi_su_nasi2/majaamarinkovic

To top