Радио Милева извајана

Ријалити ѕвездата и пејачка потврди колку е секси „мачка“: Паула Хублин има тело за медал и задница за пет ѕвездички (ФОТО)

Ријалити ѕвездата и пејачка потврди колку е секси „мачка“: Паула Хублин има тело за медал и задница за пет ѕвездички (ФОТО)

Ријалити ѕвездата и пејачка Паула Хублин постојано мами воздишки кај нејзините следбеници на социјалните мрежи.

Особено кај машките обожаватели на „Инстаграм“ на оваа популарна дама, кои и овој пат  останаа со подзината уста откако пејачката сподели пози на кои изгледа повеќе од предизвикувачки и секси.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by PAULA HUBLIN (@paula_hublin)

Паула е во костим за капење и ужива во убавините на Јадранот во Опатија, а многубројните следбеници на оваа телесно раскошна убавица едноставно не можеа да останат рамнодушни на телото за медал и нејзината извајана секси задница за пет ѕвездички.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by PAULA HUBLIN (@paula_hublin)

Едноставно пејачката ги остави без здив, откако прошета по танга бикини пред „вжештениот“ фотообјектив.

Фото: Инстаграм/paula_hublin

To top