Радио Милева посекси од било кога

Постојано тренира и води сметка за изгледот: Згодната бринета како да не родила две деца (фото)

Постојано тренира и води сметка за изгледот: Згодната бринета како да не родила две деца (фото)

Пејачката  Миа Борисављевиќ со години важи за една од најубавите и секси жени од поп музиката. Таа иако наполни 40 години, изгледа барем 15 години помладо.

Згодната бринета е некој кој многу се грижи за својот изглед, а благодарение на редовниот тренинг и правилната исхрана изгледа многу помладо од своите врсници.

Таа сега го сними спотот за новата песна, а нејзиното издание ги воодушеви медиумите.

Фотографиите од тоа снимање покажуваат дека таа изгледа подобро од било кога.

Стегната, бујна бринета, исончана и згодна, Миа ги воодушеви сите, а многумина коментираа дека сепак е „најголемата риба на естрадата“.

А, тоа што родила 2 ќерки не ја спречило да има тело од „милион долари“.

фото: printskrin/instagram

To top