Радио Милева брутално провокативна

Нема бикини што не стојат секси на вакви облини: Елеонора Кочовска и ова лето е „бомба“… и тоа не атомска, туку еротска (ВИДЕО)

Нема бикини што не стојат секси на вакви облини: Елеонора Кочовска и ова лето е „бомба“… и тоа не атомска, туку еротска (ВИДЕО)

Некогашната македонска ријалити учесничка Елеонора Кочовска, екс -Миљковиќ дефинитивно може да ја понесе титулата за најатрактивна ѕвезда во реланите шоуа. Особено по сето она што го поседува како телесна дарба е далеку поатрактивна и од една Станија, Маја Маринковиќ, Ана Кораќ, Луна Ѓогани… За оние од лани и овие најновиве и да не говориме!

Денес, далеку од релните шоуа, длабоко навлезена во реалниот живот, особено откако се омажи и го смени презимето, ја смени и професијата, па сега инфлуенсерството и  рекламирањето и се главна професија.

А  на ваква атрактивна убавица секако дека најмногу и прилега да рекламира еротска долна облека и секси костими за капење, па затоа и производителите на истите не случајно  ја избираат токму неа за да ги рекламира нивните најнови модели.

Така е постојано во текот на годината, ама така е и секое лето, кога ќе дојде сезоната за одмори и капење. Елеонора е таа која на себе ги облекува најпровокативните и најпривлечни модели на бикини зашто ги поседува сите телесни предуслови… Од совршената градба,  убавото лице, долгите нозе, витото тело, големата извајана, обла задница, до ремонтираните гигантски, силиконски гради на расната скопска убавица.

Едноставно се’ е доведено до совршенство на обострано задоволство… на двете страни. Можеби само производителот на брендот е различен, ама затоа возбудата од жешките кадри е иста…

Или можеби секое лето уште поголема, кога ќе ја видите Елеонора вака разголена.

Зашто, нема бикини што не стојат секси на вакви извајани облини…

Дефинитивно, во нив скопската инфлуенсерка и модел изгледа ем совршено, ем брутално заводливо и провокативно!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Eleonora Kochovska (@__elle.m__)

Затоа констатацијата – сега и одма, дека Елеонора Кочовска и ова лето е „бомба“… И тоа не атомска, туку еротска!

Фото: Инстаграм/архива/__elle.m__

 

To top