Радио Милева не е во добри односи

„Не разговарам со Светлана Ражнатовиќ и Милица Павловиќ“: Кија Коцкар ги прекина сите контакти со овие пејачките и ги избриша од нејзиниот животот (видео)

„Не разговарам со Светлана Ражнатовиќ и Милица Павловиќ“: Кија Коцкар ги прекина сите контакти со овие пејачките и ги избриша од нејзиниот животот (видео)

Победничката од првата сезона на реалното шоу „Задруга“ и  водителката на емисијата „Пред вечера“,  Кија Коцкар гостуваше во емисијата „Амиџи шоу“, а по тој повод без двоумење откри со кои колеги на естрадата не е во добри односи.

– Има ли некој со кој не разговараш од естрадата? – праша Огњен.

– Колку време имаме?! (смеа). Разговарам со сите, навистина. Па, не, јас не разговарам со две личности, а за тоа баш не зборувам – рече Коцкар.

– Кои се овие луѓе, дали смее да се каже? – продолжи Амиџиќ.

– Милица Павловиќ и Светлана Ражнатовиќ – Кија беше кратка.

@amigshowofficial♬ original sound – amigshow

Да потсетиме, во истата емисија секогаш искрената Кристина сподели со јавноста дека Луна Ѓогани ја повикала да гостува во нејзиниот подкаст, но таа ја одбила таа покана.

– Кија, дали би гостувала во подкастот на Луна ако те покани да дојдеш? – го прочита водителот  прашањето кое дојде до Коцкарова преку социјалните мрежи.

– Па, таа ме покани… не би – рекла Кија.

– Не би? – зачудено праша Огњен.

– Но… Од некои други причини… Но, не – остана недоречена Кија.

Фото: printskrin/instagram/kijakockar

To top