Радио Милева физички изглед

Најстарата сестра на Родиќ се трансформираше: Драстично ослабе, па во костим за капење ја покажа фигурата која ја доведе до совршенство (фото) 

Најстарата сестра на Родиќ се трансформираше: Драстично ослабе, па во костим за капење ја покажа фигурата која ја доведе до совршенство (фото) 

Најстарата сестра Родиќ, Наташа, е единствената сè уште немажена, која не води мирен и семеен живот, за разлика од Богдана, која е во хармоничен брак со Вељко Ражнатовиќ, како и Бојана со Мирко Шијан.

Наташа сака да патува, да излегува, а често на социјалните мрежи споделува дека ужива во луксузен начин на живот.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Natasa Rodic (@miss.rodic)

Тоа го направила и овој пат, а со пријателката отпатувала во Дубаи и таму престојуваат веќе неколку дена. Атрактивната бринета која се трансформираше и тотално го промени својот физички изглед, објави фотографија на својот Инстаграм како позира пред брендирана продавница. Својот аутфит го усогласи со продавницата пред која беше фотографирана, а својата фигура која ја доведе до совршенство во шорцеви и топ.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Natasa Rodic (@miss.rodic)

Да потсетиме, Наташа покрај тоа што патува низ светот, води и ресторан за брза храна за бургери, а инспирацијата да понуди автентични хамбургери на  пазарот ја доби по патувањето во Америка.

фото: printskrin/instagram/miss.rodic

To top