Радио Милева повеќе од задоволна

Марија Шерифовиќ се поднови со нов автомобил: Доби наследник, па се почасти со „ѕверка“ од речиси 190.000 евра (фото) 

Марија Шерифовиќ се поднови со нов автомобил: Доби наследник, па се почасти со „ѕверка“ од речиси 190.000 евра (фото) 

Пејачката Марија Шерифовиќ  е фотографирана како пристигнува на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“ со нов скап автомобил.

Мајката на Марио пристигнала со БМВ, кое во зависност од опремата се движи од 160.000 до 190.000 евра.

Кај  Марија е со целосна опрема, така што цената му е највисока.

Таа се појави видно расположена, а покрај Марио сега има уште една причина за насмевка.

Фото: printskrin/instgaram/zvezdegranda

To top