Радио Милева „мац мац“

„Љубоморна“: Анастасија кришум го снимаше Немања, а потоа следеше хит коментар (видео)

„Љубоморна“: Анастасија кришум го снимаше Немања, а потоа следеше хит коментар (видео)

Пејачката Анастасија Ражнатовиќ и фудбалерот Немања Гудељ уживаат во љубовта, а слободното време често го поминуваат дома со своите миленици.

Со оглед на тоа што Немања игра за шпански фудбалски клуб, неговата сопруга Анастасија Ражнатовиќ Гудељ се пресели во Севиља.

Таа во неколку наврати нагласи дека многу и недостасуваат семејството и пријателите, но затоа друштво и прават бројни мачки чии фотографии редовно ги објавува на својот Инстаграм профил.

Овој пат го фати Немања како се гушка и бакнува со една од нив, а потоа ја снимила другата мачка како љубоморно го гледа Гудељ, го фиксира со погледот и скока на креветот за да привлече внимание кон себе.

– За жал, колку е љубоморна – заклучила Анастасија, а како изгледаше сето ова погледнете во видеото во продолжение.

фото:Instagram printscreen/ raznatovicanastasija

To top