Радио Милева иронија

„Изгледа како перница“: Аријана Гранде ја „распнаа“ поради стајлингот (фото)

„Изгледа како перница“:  Аријана Гранде ја „распнаа“ поради стајлингот (фото)

Пејачката Аријана Гранде (30) се прошета на црвениот тепих за прв пат по четири години.

Таа на доделувањето на Оскарите пристигна облечена во розов фустан од дизајнерот Џамбатиста Вали.

Додека некои го пофалија нејзиното гламурозно издание, други имаа различни асоцијации со нејзиниот фустан.

„Изгледа како перница“, „Луѓе, го најдов мојат изгубен стегач за коса“, „Ова не изгледа добро“, напишале следбениците.

Инаку, пејачката доби голем број хејтери поради романсата со колегата од серијата „Злобниот“ Итан Слејтер.

Гласините дека се во врска се појавија само неколку дена откако јавноста дозна дека Аријана се разведува од Далтон Гомез.

Фото: printskrin/Х /instagram/arianagrande

 

To top