Радио Милева на уживање

Бикинито и беше вишок: Емина Јаховиќ гола под сонцето (фото)

Бикинито и беше вишок: Емина Јаховиќ гола под сонцето (фото)

Пејачката Емина Јаховиќ (42) ужива во летните денови, а следбениците ги почести со жешки фотографии во костим за капење.

Имено, згодната Емина прво се фотографирала топлес, доволно за да ја разбуди фантазијата на мажите, а потоа објавила фотографии како ужива на лежалка.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Emina Jahovic (@yaemina)

-Уживај во местото измеѓу она каде што си и таму каде што сакаш да бидеш – напиша Емина во описот на галеријата летни фотографии од одморот каде освен кучето, не покажа кој друг и прави друштво.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Emina Jahovic (@yaemina)

Море,сонце,плажа и насмевка- друго и не е потребно.

фото:Instagram printscreen/ yaemina

To top