Радио Милева „нова сезона“

Ана Стојанова во серијата „нека гори“: Задникот на расната инструкторка овој пат во втор план, сега голата предница е главна одредница (фото+видео)

Ана Стојанова во серијата „нека гори“: Задникот на расната инструкторка овој пат во втор план, сега голата предница е главна одредница (фото+видео)

Фитнес инструкторката Ана Стојанова речиси шест години преку својот Инстаграм профил е голем мотиватор за како што ги нарекува таа „армијата“ следбенички на нејзините вежби и правила.

Инстаграм профилот на Ана е прозорецот од каде ја следат и се советуваат нејзините следбенички, а пак следбениците на кои им се допаѓаат девојки со облини, и ласкаат за се’ она што го сервира пред нивните очи.

Жешката и жестока фитнес инструкторка секогаш има нешто ново да понуди кога нејзиниот изглед и тело се во прашање, а од тоа да мотивира и стимулира. А за впечатокот да биде уште посилен, облеката што ја избра секогаш повеќе од таква за будење на машката фантазија.

Бујниот навежбан задник или симболот на „сочна праска“ секогаш е во прв план, но овој пат Ана најави нова шема, нова тактика или серија од програмата која е следна за членките на армијата на нејзиниот Инстаграм.

Таа договори фотосесија во кино сала, а за ова сликање (с)облече широк тексас комбинезон. Го раскоопча толку многу што градите беа во прв план.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ANA STOJANOVA (@annstojanova)

Оттука, се поставува прашањето дали во новата програмска агенда на Ана е бујната предница, а не задница и дали можеби нашла техника за побујни гради со вежбање и исхрана, а тоа магично без да се легне под нож?!

Како и да е… Пожарот на Инстаграм предизвикан од командантката на „женската армија“ од старт вроди со јак ефект, а за тоа колку успешен ќе биде за понатаму, ќе видиме…

фото:Instagram printscreen/ annstojanova

To top