зоран илиев

Пронајдени се 6 резултати на тема „зоран илиев“
Радио Милева

(ФОТО) Македонскиот поп-пејач стави крај на ергенскиот живот – неговата свршеница е вистинска убавица со сини очи!

Штипјанецот кој е познат по своите победи на фестивалот „Макфест“, Зоран Илиев, реши да го заклучи ергенскиот живот, да стави прстен...
Радио Милева

(ФОТО) Ќе се чудите од глетката: Македонскиот пејач враќајќи се од настап на автопат посведочи на неверојатна појава на небото!

Победникот на годинешното 32-ро издание на фестивалот „Макфест“, штипјанецот Зоран Илиев, на социјалните мрежи го опиша своето несекојдневно...