жена

Пронајдени се 92 резултати на тема „жена“
Радио Милева

Бугарската пејачка Есил Дуран (не) е исклучок кој го потврдува правилото: „Нема стара жена и стара риба – има само свежа!“ (ФОТО)

„Нема стара жена и стара риба – има само свежа“ – вели една стара поговорка. Пејачката Есил Дуран целосно се вклопува во неа,...
Љубов и Секс

Оваа жена бара развод затоа што нејзиниот сопруг бил премногу добар: „Ми купува подароци и не се кара со мене“

Некоја жена од Арапските Емирати побарала развод од својот сопруг поради преголема љубов, грижа и внимание кој што тој ѝ ги давал. Сопругот...
Радио Милева

Сашо Костадиновски од триото „Кладенец“ среде настап на фолк фестивалот во Лешок ја побара девојката за жена (ВИДЕО)

На неодамна завршениот „Лешочки фолк фестивал“, настапи и вокалното трио „Кладенец“, кои беа еднии од оние изведувачи кои изведоа...
Живот и Стил

Жена се породи во такси возило, кога ќе видите како реагираше таксистот нема да им поверувате на сопствените очи (видео)

Камера во такси го снимила моментот кога жена која се качила во такси за да биде однесена во болница за да се породи, се породила на задното...