здравствени проблеми

Пронајдени се 13 резултати на тема „здравствени проблеми“
Радио Милева

Кија Коцкар откри дека се соочувала со здравствени проблеми, а сега има панични напади – еве дали влегува во „Задруга 6“ (фото)

Пејачката Кристина Кија Коцкар победничката на првата сезона на „Задруга“, откри дали повторно би влегла во ова реално шоу. Пред тоа,...
Радио Милева

Овие пејачки имаат најголеми природни гради на естрадата: Една сакала да ги намали, но сопругот не и дозволува (фото)

Ретко која пејачка нема вградени силикони, сепак, неколку од нив можат да се пофалат со многу бујно тело! Всушност, за некои големите...
Радио Милева

Јелена Розга проговори за здравствените проблеми: „Повеќе немам тироидна жлезда, научив да кажам не“

Популарната пејачка Јелена Розга проговори за здравствените проблеми. Пејачката истакна дека во текот на пандемијата со коронавирусот...
Радио Милева

Јелена Розга има сериозни здравствени проблеми: „Се случува да бидам потечена и потполно непрепознатлива“ (ФОТО)

Пејачката Јелена Розга проговори за своите здравствени проблеми и стресот со кои се соочува во текот на последниве години од нејзината...
Радио Милева

Саша Ковачевиќ утринава заврши на ВМА: Пејачот се соочува со сериозни здравствени проблеми, кариерата му е под знак прашање? (ФОТО)

Саша Ковачевиќ се обидува да го надмине здравствениот проблем што го мачи со месеци, во што лекарите од Воено-Медицинската Академија...