заврши

Пронајдени се 11 резултати на тема „заврши“
Радио Милева

Семејтвото Кардашијан ја извести јавноста дека нивното ријалити по 20 сезони престанува да постои (ФОТО)

Членовите на светски познатото семејство Кардашијан ја информираа јавноста дека нивното реално шоу „Во чекор со Кардашијанс“ ќе престане...
Радио Милева

Ѓорѓе Давид по опоравувањето од коронавирусот, за прв пат се виде со ќеркичката: „Таа посака да ја ‘ограбиме’ продавницата за играчки, а нејзината желба – за мене е заповед“ (ФОТО)

За прв пат откако се зарази, па го победи на коронавирусот, Ѓорѓе Давид ја виде својата ќеркичка Сташа, која најмногу му недостасуваше...
Радио Милева

Викторија Лоба најде начин како во карантин да го „билда“ духот: „Верувам дека овој лош сон наскоро ќе зaврши“! (ФОТО)

Ситуацијата со коронавирусот сите не погоди. Пандемијата не само што ни го загрозува здравјето, туку на сите одкорен ни го смени начинот...
Радио Милева

На своите Инстаграм профили  „заколнатите инстаграмџии“ веќе некое време не постираат заедничка љубов: Љупка Митрова и Дарко – Спејко повеќе не се заедно?

Љупка Митрова и Дарко – Спејко… љубовна двојка како од бајките! Оспорувани, озборувани, осудувани, прекорувани… од едни, фалени,...