воздух

Пронајдени се 5 резултати на тема „воздух“
Радио Милева

Маја Маринковиќ и Јањуш не можеа да се воздржат: Жешка утринска акција под покривката „до последен здив“, пред полна соба (ВИДЕО)

Во раните утрински часови, по состанокот на црната маса и серија расправии, Маја Маринковиќ и Марко Јањушевиќ Јањуш го наместија својот...
Радио Милева

За да не се задуши, македонската ѕвезда заличи на „Дарт Ведер“ од „Војна на ѕвездите“: Можете ли да го препознаете? (ФОТО)

Скопје се гуши во магла, чад, смог… и уште илјада други валканици кои воздухот во метрополата го прават загаден до ниво на неподносливост....