винарија

Пронајдени се 9 резултати на тема „винарија“
Радио Милева

Сeверина не може да чека развод: Пејачката се сели на имотот на своето ново момче, винаријата во Ивањиќ Град (ФОТО)

Северина Којиќ ќе започне да живее заедно со нејзиното novo момче, винарот Томислав Воштиниќ. За почеток, пејачката ќе пренесе дел од своите ...
Радио Милева

Северина ја демантира прељубата, новото „момче“ тврди дека се само пријатели, а Игор ја моли да му се врати, да го спасат бракот: Кој кого лаже? (ФОТО)

Игор Којиќ тврди дека не од татко му и мајка му, туку од медиумите дознал дека неговата сопруга Северина е во наводна врска со сопственикот...
Радио Милева

Еве каде Лепа Брена ќе ги вложи парите од продажбата на „Гранд“: Ова е новиот проект на фолк дивата (ФОТО)

Лепа Брена заработи повеќе од 15 милиони евра од продажбата на Гранд продукција, но парите нема да ги стави во банка, туку реши да инвестира...