веренички прстен

Пронајдени се 9 резултати на тема „веренички прстен“
Радио Милева

Сара Јо запросена на концертот на Марија Шерифовиќ: Пејачката „и го смести“ на колешката или тоа беше само договор за шоу пред публиката? (ВИДЕО)

Пејачката Сара Јовановиќ, попозната како Сара Јо, доживеа шокантно изненадување на неодамнешниот концерт на Марија Шерифовиќ, на кој...
Радио Милева

Подготвен за следниот чекор: Бен Афлек во потрага по веренички прстен заедно со неговата мајка (ФОТО)

Папараците го следат секој чекор на актерот. Светските медиуми не престануваат да пишуваат за последната прошетка на популарниот холивудски...
Радио Милева

Викторија Јаначковиќ покажа необичен свршенички прстен: Бракот за неа, или бракот со неа е… „руски рулет“? (ФОТО)

Некогашната мисица, екс шефица на кабинет на во Министерството за култура на РМ, дипломиран стоматолог  и топ модел, убавата Викторија...
Радио Милева

„Ѕвездата на Гранд“ момчето ја однесе во Париз да го прослави роденденот, а таму доби верички прстен, ама… изгледа саканиот „го промашил моментот?“ (ВИДЕО)

Пејачката и поранешна учесничка во “Ѕвездите на Гранд”, Катарина Грујиќ, поминаа неколку незаборавни денови во Париз. Нејзиното...
Радио Милева

Нина се пофали со вереничкиот прстен, ама ја покажа и сестра и: Жена му на Борко е „авион“, ама балтската му е… „ангел“! (ФОТО)

Иако е во седмиот месец од бременоста и наскоро ќе се породи, Николина – идната сопруга на македонскиот ракометен репрезентативен...