уста

Пронајдени се 11 резултати на тема „уста“
Радио Милева

Антониа Гиговска повторно мета на критики, особено за еден детаљ на устата: „Тоа не смее да биде така!“ (фото)

Пејачката Антониа Гиговска неодамна ги имаше своите последни настапи за периодов, бидејќи како што веќе сите знаат, таа е бремена и...
Радио Милева

Впечатлива промена: Еве како изгледаше Миа Костова на 29 години во природно издание и на 36 со ботокс и зголемена уста (фото)

Миа Костова како инфлуенсерка задолжително е активна на социјалната мрежа Инсатграм каде има голем број следбеници. Откако ја победи...
Радио Милева

Наташа Беквалац за емотивниот живот: „Се бакнувам со пријателите во уста, емотивниот живот ми е нула“

Пејачката Наташа Беквалац тврди дека во нејзиниот живот со години нема ни флерт и дека се радува на убави емоции, но без  веридби и потпишување...
Радио Милева

Јелена Розга не била, а требала да оди „под нож“: Кога бев на почеток на кариерата, во групата „Магазин“ ме тераа да го смалам носот, а да ја зголемам устата (ФОТО)

Јелена Розга, атрактивната сплиќанка со моќен глас и привлечен стас е една од ретките кои не поминале низ естетски корекции и успева...
Радио Милева

Српскиот пејач беше на чекор до смртта, откако пеејќи во живо среде емисија во уста му влета пчела и го боцна во грлото!

Откако фолк-пејачот Ибро Селмановиќ доживеа бизарна несреќа во емисијата „Шареница“, тој реши да раскаже како се случила оваа драматична...