услови

Пронајдени се 5 резултати на тема „услови“
Радио Милева

Ова се условите кои треба да ги исполните доколку сакате да работите за Кејт Мидлтон и принцот Вилијам

Кејт Мидлтон  и принцот Вилијам неодамна објавија оглас дека бараат работник кој ќе им помогне во одржување на домот во палатата Кенсингтон. Понудата...