уметник

Пронајдени се 6 резултати на тема „уметник“
Радио Милева

Северина повторно обвинета за кражба: Пејачката треба да плати оштета на сликар поради повреда на авторски права

Хрватската пејачка Северина Којиќ на својот албум „Здраво, Маријо“ од 2008 година без дозвола ги користела мотивите на сликарот Мијо...