убава

Пронајдени се 9 резултати на тема „убава“
Радио Милева

Првата сопруга на Кнез е мајка на Ксенија од „Хурикејн“, а велат дека пејачката ја наследила убавината од неа (фото)

Пејачот Ненад Кнежевиќ Кнез (53) има две ќерки, а една од нив е Ксенија Кнежевиќ, член на групата „Хурикејн“, која привлекува големо внимание...
Радио Милева

Младата сопруга на др. Вело Марковски – Евгенија е вистинска убавица: Од мисица до магистер (ФОТО+ВИДЕО)

Иако долги години важи за еден од врвните стручњаци во својата област уште од времето на некогашна Југославија, инфектологот Вело Марковски ...