свештеник

Пронајдени се 4 резултати на тема „свештеник“
Радио Милева

Милица Тодоровиќ откри каде го пронашла нејзиниот духовен мир – пејачката призна со кој е најсреќна додека разговара, а со таа личност ја запознала Сека Алексиќ (фото)

Фолк пејачката Милица Тодоровиќ за медиумите откри дека го нашла својот мир, а проговори и за бракот. Имено, таа призна дека е најсреќна...
Радио Милева

Таткото на Марија Груевска се појави пред камери и проговори за нејзините оригинални настапи во „Ѕвездите на Гранд“: „Сфативме што е шоубизнис“

Со своите оригинални настапи и модни комбинации, Марија  Груевска од Битола успеа да остави посебен впечаток во регионалното музичко...
Радио Милева

Јавните личности со апел – останете дома, а пејачот Ѓорѓије Ковачевиќ познат како „свештеникот“ од „Ѕвездите на Пинк“ по логика на инает: „Излезете од дома“!? (ФОТО)

Многу јавни личности од целиот регион и светот ги повикаа луѓето да останат дома, бидејќи коронавирусот станува се посериозна закана...